VÝPRAVY

1. výprava dokončena

8. června 2009 v 7:28 | Marry Anne & Lady Rose
Takže! Jelikož předešlé fotky z výpravy které nebyly zveřejněny (a zveřejněny být ani nemohly, protože byly osobou X smazány z fotoaparátu, a niž by se osoba X zeptala osoby Y, zda si je přetáhla do compu)... Objekt byl vyfocen znovu osobou Marry Anne, která se moc rozzlobila protože jisté individua začaly dům opravovat... Ještě jedna fotka přežila, a to byla ta z mobilu.
Ehm ehm... Teď vážně... Na předešlé fotce můžete vidět jak dům vypadal předtím. Vybitá okna, probourané zdi... A okna, které jsou na fotce zazděná byla v nejhorším stavu. Zatlučená prkny. Masivními hřebíky. Dovnitř se nesmělo, prej kvůli tomu, že jistí dva bezdomovci způsobili požár, když se chtěli ohřát. Ale kdo respektuje zákazy? Byly bysme tam šly (nebo alespoň MarryAnne), jenomže ten den, kdy měl proběhnout další průzkum se zjistilo, že už žádný nebude možný. Dům se totiž začal opravovat. Tím hůř, že začli od střechy, protože skvrny na stropě připomínající krev už neuvidíte...
Dům je dost starý, v minulosti zde stál ještě jeden, ale ten zbourali. Kdysi v něm bydleli pracovníci ČD, proto je dům u kolejí.
Co tenhle dům vlastně skrývá? Proč nebyly jeho předešlé opravy dokončeny? Proč všichni nájemníci z domu utekli? ...Odpověď se pokusíme získat.

PS (MarryAnne) : Druhá výprava zkrachovala. Pokoušela jsem se proklouznout k domu starému více než 100 let, kde kdysi bývala hospoda. Nepovedlo se to hned z dvou důvodů. Ten první - V domě někdo bydlí. A ten druhý - Musela jsem polem utíkat před feťákama.

Malá výprava

27. ledna 2009 v 19:46 | Marry Anne & Lady Rose
Takže... Někdo tady tvrdí, že duchové neexistují? Nuže dobrá, důkazů není nikdy dost a proto jsme se rozhodly, že si je půjdeme sehnat... Z toho vylplývá, že se v blízké době vyhrabeme na výpravu po celém Frýdku-Místku, abychom našli nějaké ty důkazy nebo alespoň možně místa výskytů duchů a poltergaistů. Přece jenom čerpat ze zdrojů typu ''lidé se domnívají'' nebo z nesmyslných článků ''novináře s přehnanou fantazíí'' nemá cenu, nemyslíte? Jednou z naplánovaných zastávek je zchátralá budova k bourání u železnice, ale táké i místní hřbitov... No, je možné že něco objevíme, nejpravděpodobnější pravděpodobnost však je, že z toho vyjde naprostý exkrement a můžeme to předem považovat za malou turistickou procházku... Jak jinak o všech objevech a pokrocích vás budeme informovat, tak žádné obavy :o)

Vaše Marry Anne & Lady Rose
 
 

Reklama
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------