EXORCISMUS

EXORCISMUS- případ Anneliese Michel

14. června 2009 v 18:43 | Marry Anne & Lady Rose
Anneliese Michel byla jednou ze čtyř dcer manželů Michelových,
velmi zbožných lidí. I když byla Anneliese od dětství drobná a od dětství náchylná k nemocem, "jinak byla celkem normální", vzpomínají její spolužačky. Prý "uměla být veselá a ostatními blbnout a vtipkovat".
Cosi nenormálního se ale začalo dít před šestnáctými narozeninami, na podzim roku 1968.
Podle svědectví jedné z Anneliesiných spolužaček, se prý nemohla po hrůzyplné noci hýbat. Cítila se stažená nějakou obrovskou sílou, která jí nedovolila dýchat. Marná snaha volání o pomoc, promočená postel, starch . . .
Téměř o rok později se situace opakuje. Návštěva u lékaře a podrobná neuroligická vyšetření ale nic neodhalily. Přesto dívku poslali do sanatoria. Kamarádky pak zpozorovaly, že tam její modré oči zřčernaly, změnily se jí ruce a zachvacovaly ji podivné křeče. I když ztratila jeden školní rok, schopná a pracovitá dívka odmaturovala a připravovala sena studium na vysoké škole.
Jako mladá studentka si matce stěžuje: "Něco v mém pokoji šramotí."
Matka ji poslala na ušní vyšetření, ale žádné známky poškození sluchu se nenašly.
Skutečný problém se ale objevil, když i ostatní v domě začali slyšet ťukání někde pod podlahou, ve stropě nebo ve skříni. Když se vyděšení šli modlit k sošce Panny Marie, Anneliesina tvář se zkřivila a z jejích oči sršela nenávist. Rodinná modlitba, čšastá eucharistie a večerní růženec přinášely stáoe menší úlevbu dívce, která se duchivně i tělesně cítila den ze dne hůř a stěžovala si na obtěžující jevy.

 
 

Reklama
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------