DUCHOVÉ

Spiritistická tabulka - základní informace

27. dubna 2010 v 14:13 | Mary Anne & Lady Rose
Spiritistická tabulka se používá při seancích jako prostředek dorozumívání s duchem. Jsou na ní všechna písmena abecedy, čísla 0-9 a slova ANO,NE a KONEC. Někdy také MOŽNÁ a NEODPOVÍM. K tabulce bývá přiložen nějaký váhově lehký předmět, kterým může duch hýbat. Nejčastěji to bývá jen obyčejná šipka nebo sklenice. Když se ducha zeptáte na otázku ano ne, šipka (nebo sklenice,...) se rozjede na jedno z těchto slov. Ptáte-li se na jinou otázku, šipka postupně ukazuje písmena, na každém se chvíli zastaví. Ptáte-li se na datum nebo na něco podobného, šipka pojede po číslicích. Když bude duch chtít ukončit rozhovor, posune šipku na KONEC.
Tabulka může vypadat třeba takhle:
tabulka

Akorád bývá větší. Můžete si ji sami podle tohoto vzoru vyrobit. Stačí ji namalovat na kus tvrdého papíru černou lihovkou...

Vyhánění duchů...

6. března 2010 v 16:29 | Lady Rose
Jestli-že máte dojem, že se ve vašem příbytku zdržují duchové mrtvých, tento návod je určený k tomu, abyste je odehnali, případně si od nich vyžádali, aby nebyli ve vaší bezprostřední blízkosti. Rozsviťte tedy tři bílé svíce (každá musí být v samostatném svícnu). Pod levý svícen podložte pergamen s napsanou modlitbou (je jen na vás, pro kterou se rozhodnete), pod prostřední svícen barvínek a pod pravý svícen položte malý stříbrný křížek. Když už svíce hoří, sedněte si a ruce položte na stůl, aby vaše dlaně směřovaly nahoru.

Vyvolávání duchů

1. července 2009 v 9:56 | Marry Anne & Lady Rose
Varování !
Vyvolávání duchů není žádná obyčejná hra. Je to souboj s duchy zemřelých. Může se stát, že se vám vše vymkne z ruky a vy už se pak do smrti nezbavíte duchů, kteří vám budou otravovat život, v horším případě i vaše zdraví. Proto si dobře všechno rozmyslete, než si začnete pohrávat s něčím, co je zcela mimo naše chápání! Uvědomte si, že existují věci, které nikdo z nás smrtelných nemůže ovlivnit! Jsou také zlí duchové, kteří odolají jakémukoliv zaříkání! A ještě něco - pokud nebudete skutečně věřit, nikdy se vám vyvolávání nepodaří !

Duchové na fotkách? Nebo fórek?

26. června 2009 v 11:37 | Marry Anne & Lady Rose
Spirituální fotografie Williama Mumlera více než sto let vyvolávají všelijaké domněnky, ale zároveň i pochybnosti. Kdo chce věřit v duchy, věří, že na snímcích jsou skutečně duše zemřelých lidí; pravdou ovšem je, že tyto fotografie jsou padělané. V 19. století nebylo zas tak těžké pomocí dlouhé expozice, zamlžením negativu nebo pomocí živých figurantů vytvořit "duchařské" fotografie.Psychologie duchů

7. dubna 2009 v 13:56 | Marry Anne & Lady Rose
Jestli-že překročíme práh smrti, pak duch zesnulé osoby opět disponuje stejnými charakteristickými rysy chování a není to pouze nepředvídatelný duch bez osobnosti, inteligence...

Ulicemi Plzně se potulují duchové...

8. ledna 2009 v 18:15 | Marry Anne & Lady Rose
Vydáno dne 30. 09. 2006
Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v nichž hlavní úlohu sehrává podivný mlhavý přízrak. V některých případech může jít o neškodná setkání s mrtvými, jindy to jsou doslova hororové scény, ve kterých jde o holý život.

Seance

8. ledna 2009 v 18:02 | Marry Anne & Lady Rose
Nikdy nezahajujte seanci bez prosby o ochranu, věřte účinkům prosby a upřímně ji prožívejte.
"Potřebuji sílu a pomoc Bílého světla. Prosím, obklop nás svou ochrannou mocí."

Magický kruh

8. ledna 2009 v 17:58 | Marry Anne & Lady Rose
Je základní a nenahraditelnou ochranou při rituálech. Čarodějnice/ mág se jím chrání před agresí a útokem negativních sil.

Média, kdo to je a jak je rozdělujeme

8. ledna 2009 v 17:56 | Marry Anne & Lady Rose
Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.

Duchové?

8. ledna 2009 v 17:54 | Marry Anne & Lady Rose

V roce 1997 se po Píseckém předměstí v jihočeském Milevsku pohybovala bílá mlžná postava. Nejeden zdejší občan ji zahlédl za oknem svého bytu. Další tvrdí, že mu ta prapodivná mátoha seděla na radiátoru za záclonou. Těžko posoudit, co vlastně viděli, mlžný přízrak zmizel tak záhadně, jak se objevil.
 
 

Reklama
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------