Duben 2010

Aktuálně k 27.4. 2010

27. dubna 2010 v 17:52 | Mary Anne & Lady Rose |  AKTUALITY
Mary Anne & LadyRose se opět vrací na spirit-mystery.
Aby to zase nebylo plno slibů,máte možnost si napsat,o čem byste se u nás rádi dočetli (ostatně tuto možnost máte pořád). Jelikož už byla skoro veškerá témata vyčerpána,budeme psát hlavně svoje názory a zkušenosti,zveřejňovat výpravy a snažit se vám vyjít vstříc v tom,co vás zajímá. Nezapomeňte,že poradna spirit-mystery je tu stále pro vás a dotazy posílejte na náš email spirit-mystery@email.cz. Odpovíme vám pokud možno co nejdříve (cca do 24 hodin )
Za jakýkoliv nápad na zlepšení našeho blogu budeme vděčny :-) .

MaryAnne&LadyRose

návrat

Spiritistická tabulka - základní informace

27. dubna 2010 v 14:13 | Mary Anne & Lady Rose |  DUCHOVÉ
Spiritistická tabulka se používá při seancích jako prostředek dorozumívání s duchem. Jsou na ní všechna písmena abecedy, čísla 0-9 a slova ANO,NE a KONEC. Někdy také MOŽNÁ a NEODPOVÍM. K tabulce bývá přiložen nějaký váhově lehký předmět, kterým může duch hýbat. Nejčastěji to bývá jen obyčejná šipka nebo sklenice. Když se ducha zeptáte na otázku ano ne, šipka (nebo sklenice,...) se rozjede na jedno z těchto slov. Ptáte-li se na jinou otázku, šipka postupně ukazuje písmena, na každém se chvíli zastaví. Ptáte-li se na datum nebo na něco podobného, šipka pojede po číslicích. Když bude duch chtít ukončit rozhovor, posune šipku na KONEC.
Tabulka může vypadat třeba takhle:
tabulka

Akorád bývá větší. Můžete si ji sami podle tohoto vzoru vyrobit. Stačí ji namalovat na kus tvrdého papíru černou lihovkou...
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------