Příběh III

6. července 2009 v 8:45 | Marry Anne & Lady Rose |  PŘÍBĚHY
Bydlím s mamkou a sestrou v rodinném domě na vesnici. Nedávno, asi před 5 lety, se v domě naproti našemu stala tragédie. Asi rok v tom domě bydlela romská rodina, měli asi 10 členů, ale byli to slušní lidé. Jednou si jejich děti hráli a jedno z nich, asi 12tiletá dívka, vylezla na střechu, nedávala pozor a spadla. Ovšem tak nešťastně, že další den v nemocnici umřela. Celá rodina se po několika týdnech odstěhovala a už jsme je u nás nikdy neviděli.

Po nich se do domu nastěhovala jiná rodina, ale ti se také odstěhovali a asi tak rok už v tom domě nikdo nebydlí. Ovšem asi před měsícem mi mamka sdělila, že se tam asi někdo nastěhoval, protože prý viděla někoho v okně a že se tam večer svítilo. Jenže pak zase dlouho nic, dům vypadal, že je prázdný.

Jednou jsem seděla s mamkou na balkóně a pily jsme kávu, když v tom jsme uslyšely šramot a otvírání okna. Jenže žádné okno viditelné z našeho balkónu se neotevřelo a pak asi za dalších 10 minut mamka vykřikla leknutím... Na střeše toho domu se objevila postava. Už se ale stmívalo, takže nebylo pořádně poznat, kdo to je. Dobrých pět minut se tam ta postava pohybovala než zmizela za rohem střechy.
Přemýšlely jsme, zda zavolat policii, ale za chvíli tam přijeli, protože je přivolal soused, který pohybující se postavu viděl taky.
Policie dům prohledala spolu s majitelem, který také přijel a oznámila nám, že se v domě nikdo nenachází a dům, že byl zamčený a nebyly zde žádné známky násilného vniknutí. Možná by se to dalo nějak vysvětlit, jenže včera se to stalo zase, ale už ve všední den...

Tentokrát jsem to viděla já, sestra a babička, která u nás byla na návštěvě. Se sestrou jsme se shodly na tom, že to byla dívka, moc podobná té dívce, co se zabila, ale pohybovala se úplně normálně jako jiný člověk, dokonce se na nás i usmála. Tentokrát se objevila jen asi na půl minuty, takže jsem ji ani nestihla vyfotit, ale kdoví, jestli by na fotce byla vidět...


Tak co? :) věříte?nebo ne?


A budte tak laskaví klikněte mi ještě semka : :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiqi Kiqi | Web | 7. července 2009 v 13:37 | Reagovat

Takové případy se stávají docela často..
Duch mrtvé se vrací na původní místo :-)
Jestli věřím nebo ne?
Je to docela možné, ale já se v duchách a jejich praktikách moc nevyznám, takže opravdu nevím :-)
Jinak jsem se nechala ráda dobrovolně pokousat, aby jste měli radost :-)
Jo a holky, mám v tom guláš...v názvu je napsaný, že to píšete obě, ale to píše jakoby jen jedna...mám v tom opravdu trochu guláš... :-)

2 LadyRose LadyRose | Web | 7. července 2009 v 16:37 | Reagovat

Kiqi: no to je tak že každá přidáme něco,prostě je to napsaný na nás obě :D

3 Kelt Kelt | E-mail | Web | 8. července 2009 v 10:32 | Reagovat

Zdravím. Tento příběh mě moc zaujal, nechtěli/la by jste/si to prokonzultovat na tomto (http://paranormalnijevy.gettalk.net/) fóru. určitě by se někdo našel z našeho oboru, kdo by za Vámi přijel a osvětlil Vám co se v tom domě děje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------