Charakteristika znamení zvěrokruhu

6. července 2009 v 18:48 | Marry Anne & Lady Rose |  HOROSKOP
Charakteristika znamení zvěrokruhu... Kdyžtak se ozvěte do komentářů jestli na vás sedí nebo ne :).

BERAN
21.3. - 20.4.

Květiny: Tulipány
Domov: Beran je takový "krysař", který povzbuzuje svět k rozbití zavřených dveří. Jeho domov je místo, kde se setkávají přátelé různých profesí a zaměření.
Láska: Nechává se láskou zcela pohltit. S velkorysostí jemu vlastní, rád rozdává různé šperky.
Povolání: Beran přemýšlí ve velkém stylu. A jako tulipán, má vlastnost mnoho lidí inspirovat a motivovat. Daří se mu dostat pod jednu střechu obchodní svět různých zaměření.
Dárky: Abyste mohli berana řádně oslavit, můžete zaranžovat nějakou párty nebo zařídit lístky na ten nejlepší jazz.
Tip: Meloun - Sladká chuť, osvěžující. Podle druhu je méně či více sladký, aromatický až kořeněný. Sněte o žhavých španělských nocí v tanci flamenga a vaše sny se vám již brzy splní.
BLÍŽENCI
21.5 - 21.6

Květina: Mák
Domov: Velkorysý městský byt, kde je vše v dosahu. Nestálý jako mák mění blíženci často nábytek a dekoraci, monotónnost prostě není pro ně. Nejraději by do svého bytu namontovali otáčivé dveře, aby si ulehčili své neustálé příchody a odchody.
Láska: Blíženci potřebují velkou dávku akce. Vlastní nenasytnou chuť na smyslové požitky a chtějí zkusit všechny erotické zážitky, které život nabízí.
Povolání: Mnohostranně talentovaný blíženec s velkým přehledem, který se umí chopit situace. Jsou rádi šéfové, neboť nenávidí od jiných předepsanou rutinu. Je jim úplně jedno, jak tvrdě musí pracovat, práce je vždy baví.
Dárky: Milují párty s překvapením. Večer nemusí být drahý, ale nekonvenční. Čilí hosté, nový soused nebo exotické jídlo.
Tip: Rambutan - Chuť sladká aromatická, ovoce, které je v Číně velmi oblíbeným ovocem.
BÝK
21.4. - 20.5.

Květina: Pivoňka
Domov: Jeho motto "Neexistuje nic lepšího než pěkný domov". Vybaven velkým smyslem pro tradice, rád a hrdě ukazuje rodinné dědictví.
Láska: Býk nepotřebuje žádné povzbuzení k tomu, aby vklouzl do pohodlného oblečení. A když po jídle nabídne dát si dezert u zapáleného krbu, tak potom jako Pivoňka nechá rozehrát celé svůdné umění.
Povolání: Jeho heslo je kvalita, neboť on věří na konkurenčně orientovaný trh, kde kvalita mluví sama za sebe. Považuje své oddělení za družstvo a očekává plné nasazení směřující za společným cílem.
Dárky: Každý dárek, který zvýší jeho standard je vítán.
Tip: Granátové jablíčko - Chuť sladko-kyselá, aroma připomíná červený rybíz. Přidejte granátová zrníčka do exotického salátu a zažijete afrodisiakální výbuch.
KOZOROH
22.12 - 21.1

Květiny: Strelície
Domov: Kozoroh hledí na to, koupit si ten nejlevnější dům v nejlepší čtvrti. Sám vyhledává lidi, kteří dokáží rozsáhlé restaurátorské práce v nejlepší kvalitě za nejlevnější peníz. Vlastní každé bytové i nebytové zařízení, které šetří čas.
Láska: Nenechá se lehce odradit a neakceptuje žádné "ne". Padne k němu lichotivé jméno "Maraton". Dá se věřit tomu, že kozoroh objeví 8.div světa.
Povolání: Jako Strelície je kozoroh aktivní a dominantní. Nečeká až loď dopluje do přístavu, naopak mu plave naproti a ze sebe udělá kapitána. Ze své prestižní kanceláře uplatňuje svůj vliv a vytváří své impérium.
Dárky: Kupujte svému kozorohovi to nejlepší, co si můžete dovolit.
Tip: Fíky - Chutnají aromaticky a sladce, trochu citrónové šťávy jim dodá aroma. Zaměřte svou následující dovolenou směrem k Řecku.
VODNÁŘ
21.1 - 19.2.
Květiny: Sněženky
Domov: Mnoho místa a úložného prostoru pro kufry jsou hlavními kritérii v hledání pravého domova pro vodnáře. Vodnáři přestavují nábytek tak často, jako ostatní lidé utírají prach.
Láska: Dobrodružná. Miluje nové a neobvyklé zkušenosti. Pokud jste vážně zamilovaní do vodnáře, ponechte mu hodně volného prostoru.
Povolání: Energií naplněný, mnohostranně talentovaný vodnář přináší do obchodu čerstvý vzduch. Jeho smysl pro dobrodružství ho nechává otevřeným novým myšlenkám, lidem i věcem.
Dárky: Darujte svému Vodnáři žhavé novinky nebo něco co může svými smysly pohladit, poslouchat, vidět nebo cítit.
Tip: Guave - Chuť sladko-kyselá jako směs hrušek, kdoulí a fíků. Shlédněte si film "Vzpomínky na Afriku , ten naplní vaši touhu.
RYBY
20.2 - 20.3
Květiny: Fialky
Domov: Domov ryb je obklopen bohatou barevnou zahradou. S exotickými květinami a knihami si ryby vychutnávají samotu.
Láska: Tady se může jen říct "Tichá voda břehy mele!" Ryby milují zkoumat všechny výšky i hloubky lásky, jen aby učinily svého partnera šťastným.
Povolání: Ryby nejsou v žádném případě hráči, mnohem více a přesně si odhadují svou pozici a až teprve poté udělají další krok, když vědí, že se jim to vyplatí. Požehnány dvojí tváří jako fialky nechávají si ryby, karty zakryté a odkryjí je pouze tehdy, když v ruce drží trumf.
Dárky: Nejlepším dárkem je pro ryby nejnovější vydání encyklopedie nebo zrekonstruované vypadané poličky v jejich knihovně.
Tip: Kiwi - chuť sladko-kyselá, jako směs z angreštů, melounu a jahod. V tomto roce by mohl být Nový Zéland vaším cílem cesty.
LEV
23.7 - 23.8

Květina: Slunečnice
Domov: Ať už obývá luxusní vilu nebo chatrnou chaloupku, lev je na svém zámku pánem. Vlastní decentní vkus a míchá různé styly odpovídajícími pravidly.
Láska: Vášnivý lev prožívá sex s intenzitou a odhodlaností. Miluje napětí a dobrodružství. Nedivte se pokud posvětí svůj nový vůz svůdným setkáním mezi čtyřma očima.
Povolání: Jako šéf rozhoduje a má rád vše ve svých rukou. Je nonstop v pohybu a ambice jej vymršťují do vedoucího postavení.
Dárky: Poukaz, který může utratit ve svém oblíbeném obchodě.
Tip: Mučenka jedlá - Chuť osvěžující, kyselá jako hroznové víno, plné aroma. Vitaminy C, kalcium a železo jsou dobré pro opotřebované nervy.
PANNA
24.8 - 23.9

Květiny:
Jiřiny
Domov: Panně patří domov s čerstvě nahozenou fasádou a neustále perfektně zastřiženým trávníkem.
Klid, pohoda a čisto je odpovídající popis pro její domov. Nepořádek nebo špinavé boty jsou pro ni odpuzující.
Láska: Ačkoliv o svých citech málo hovoří, je něžná a romantická. Ukáže vám, kolik pro ni znamenáte, neboť nikdy nezapomene na žádné narozeniny ani jubileum.
Povolání: Panna vše velmi pečlivě a svědomitě plánuje. Oceňuje jistotu, chápe, že o peníze a majetek je nutné se starat. Nespekuluje a nezahrává si z budoucností.
Dárky: Myslete spíše na praktičtější než na zvláštní zboží. Něco vlastnoručně vyrobené nebo něco ze zahrádky je cesta k panninu srdci.
Tip: Banány - Chuť velmi sladká a aromatická. Mimochodem: banánový salát se skořicí a jogurtem uklidní nervózní žaludek a střeva.
STŘELEC
23.11 - 21.12

Květina: Čemeřice černá
Domov: Neustále mu zvoní telefon. Vybaven nejnovějšími Audio/Video-zařízeními a jeho domov je vždy otevřen přátelům a rodinným příslušníkům. Díky své spontánnos ti nabízí vždy zajímavé rozptýlení.
Láska: Neustále flirtuje a tím působí neodolatelně. Je tak žádaný, že je možné, že partner pro něho může být jedním z mnoha. Se střelcem líbánky nikdy nekončí.
Povolání: Jeho motto je "obchod je obchod". Šarm a přitažlivost jsou klíčem k jeho úspěchu. Jako čemeřice je střelec mistrem stylu. Nikdy se s ním nenudíte.
Dárky: Auto-telefon nebo mobil s tím nikdy nešlápnete vedle. Neboť telefonování patří k jeho oblíbeným činnostem.
Tip:
Ananas - Chuť kořeněno-sladká jemně kyselá, svými enzymy odbourávají tuky.
VÁHY
24.9 - 23.10
Květina: Mochyně židovská
Domov: Kvalitní váhy chtějí to nejlepší, co si člověk může za peníze koupit. Vedle vchodových dveří by mělo být napsáno "Smích, přátelé a hosté jsou vždy vítáni!" Jejich standardním pozdravem je nadšené objetí.
Láska: Být obklopeni luxusem a krásou, to přitahuje k vahám. Nejraději bychom je nenechali odejít.
Povolání: Váhy ukazují své nejlepší schopnosti pouze tehdy, když je mohou ukázat společně s dalšími kvalitními produkty. Všemi oblíbené váhy očekávají stejnou loajalitu a výkon od sebe jako i ostatních.
Dárky: Darujte svým vahám pečující den v jejím oblíbeném kosmetickém salonu, neboť váhy se rády nechávají rozmazlovat od hlavy až k patě.
Tip: Papája - Chuť sladká jako směs meruňky, melounu a malin. Ideální pro dietní kůru.
ŠTÍR
24.10 - 22.11

Květina: Amaryllis
Domov: Vlastní nejlépe vymetený dům v celé čtvrti a rád jej zdobí mezinárodními suvenýry.
Láska: Štír je do lásky zamilovaný a potřebuje hlubokou náklonnost, i kdyby to mělo být jen na krátkou dobu.
Povolání: Štír má smysl pro to, co zrovna letí a umí tuto potřebu uspokojit. Tak jako se Amaryllis natahuje nahoru, bojuje pevně a odolně o respekt a uznání.
Dárky: Hudba a divadlo jej nadchnou. Proto je pozvání do opery nebo do kina vítaným dárkem.
Tip:
Mučenka jedlá - Chuť osvěžující, kyselé jako hroznové víno, plný aroma. Vitaminy C, kalcium a železo jsou dobré pro opotřebované nervy.
RAK
22.6 - 22.7.

Květina: Růže
Domov: Domov je místo k setkávání jeho přátel a blízkých, stejně tak jako shromaždiště jeho cenného majetku. Nikdo nesbírá lidi a věci tak jako rak. Je rodilý posluchač.
Láska: Partnerství a chvíle strávené ve dvou znamenají pro raky velmi mnoho. Už jen milostny dopis položený na polštář nebo pouhé "Miluji Tě" si jej získá.
Povolání: Talent vidět detaily a schopnost organizace, přinášejí zisky v každém podnikání. Nikdy byste neměli zapomenout mu poděkovat za nasazení, loajalitu a ochotu ke spolupráci.
Dárky: Rakovi udělá radost nová biografie. Dárek opatřený osobním věnováním, rak velmi ocení.
Tip: Mango - Chuť sladká, s aromatickou vůní, připomínající broskev.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Oroniel15 - SB:-* Oroniel15 - SB:-* | Web | 6. července 2009 v 19:04 | Reagovat

Kagaya je fakt dobrej tvořitel obrázků:) jinak charakteristika Býka ke mě jde asi jen z poloviny maximálně

2 Leri Leri | Web | 7. července 2009 v 5:39 | Reagovat

NO, jsem kozoroh..a sedí to ke mě tak z poloviny...víc ne:D..a jak tam mám ten Tip...fíky, tak já je nejím:D:D:D

3 Leri Leri | Web | 7. července 2009 v 5:40 | Reagovat

Jinak, díky za povzbuzení, máte mě rády, že?:D:D...chudáček prst:-)

  LadyRose: Jojo, Federer je suprový, a celkem i pěkný:D ;-)

4 LadyRose LadyRose | Web | 7. července 2009 v 8:33 | Reagovat

Na mě to vcelku sedí až na tu Lásku,jinak mango mám ráda :D

5 Kiqi Kiqi | Web | 7. července 2009 v 13:39 | Reagovat

Něco sedí něco ne :-)
Kiqi mám ráda a knihy taky..encyklopedie moc nečtu, a zahradu exotickou nemáme, ale láska a povolání docela sedne :-)

6 Kiqi Kiqi | Web | 7. července 2009 v 16:17 | Reagovat

Jsem vůl :D jsem místo Kiwi napsala Kiqi :D chápejte můj omyl..Kiqi píšu častěji než Kiwi a ty písmenka jsou vedle sebe :D

7 Kiqi Kiqi | Web | 8. července 2009 v 10:50 | Reagovat

Mám bronchiální astma a alergii na pyl, 10 druhů travin a roztoče... :D
Takže mě o alergii něco vykládej :-( :-)
Ale mám takovou malou úmluvičku s pár archanděly a andílky... :-) bdí nade mnou...a já neškodím, jen prožívám :-)
Navíc teď už tam nic moc nekvete :-)
Kdyžtak přijeď a projdeme se spolu, kdyžtak počídíme plynové masky, třeba tě proti pylu ochrání :D

8 Kiqi Kiqi | Web | 8. července 2009 v 16:06 | Reagovat

Ano, ano plynové masky :D
Jsem z Jihomoravskýho kraje..okolí Vyškova...a Vyškov je poblíž Brna :-) ty?

9 Kiqi Kiqi | Web | 8. července 2009 v 16:31 | Reagovat

Aha..to není zase tak daleko .... rozhodně blíže než-li Praha :-)
Jinak vidím, že přetváříte design....pěkné :-)

10 MarryAnne MarryAnne | Web | 8. července 2009 v 17:24 | Reagovat

:-D Definitivní verze bude zhruba za 20 minut  :-P

11 UshI UshI | Web | 10. července 2009 v 18:27 | Reagovat

jj klásné  ;-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

12 Hanz Hanz | E-mail | 20. května 2011 v 16:25 | Reagovat

Ahoj, musím říct, že na mě(štíra) horodkop sedí tak na 90%. Nejvíc rádek týkající se lásky. Dobrý blog, ještě to tu prozkoumám :-)

13 brown bridesmaid dress brown bridesmaid dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 11:17 | Reagovat

This is a excellent blog, would you be interested in doing an interview about just how you designed it? If so e-mail me!
http://www.speakdress.com

14 .... .... | 26. března 2014 v 18:50 | Reagovat

Jsem beran,sedi to na me tak z 80% :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------