Duben 2009

Zhmotnění zla

30. dubna 2009 v 15:31 | Marry Anne & Lady Rose |  KLETBY
KOUZLO: MATERIALISE EVIL (Zhmotni zlo)
MAGENERGIE: 40 magů
VYVOLÁNÍ: 1 směna
TRVÁNÍ: stále
DOSAH: dotyk
ROZSAH: 1 nestvůra
ZAŘAZENÍ: Kouzlo Černého pentagramu 4. úrovně
NÁROČNOST: 2, 0%
ČAS: -
ÚNAVA: 30
POPIS: Toto kouzlo stvoří neviděného - Spící hrůzu. Tento neviděný poslouchá svého stvořitele. Vlastnosti Spící hrůzy a možnosti jejího rozvoje jsou popsány v PPZ. Neviděný nikdy nenapadne pentagramistu a žádného nemrtvého.


Opět SCIO testy xS

20. dubna 2009 v 20:18 | Marry Anne & Lady Rose |  AKTUALITY
No... Zase po nějaké době nás učitelka překvapila s další peckou scio testů... Tentokrát se ani neobtěžovali je rozdělit do okruhů ČJ, M a VŠEOBECNÝCH ZNALOSTÍ, takže dopadnou všechny stejně mizerně... Ten první dopadl možná nejlíp, u druhého se nešlo soustředit z důvodu neustálých výbuchů smíchu a o tom třetím ani ťuk.. Mizerná čtvrtina políček prázdných, zbytek jsme znaly nebo tiply... Tohle dopadne tak na 75%... škoda že špatně :D

Pokud možno v nejbližší době zde zveřejníme i výsledky, aspoň se všichni zasmějeme xD

Na reklamy kašlu!! :-P

13. dubna 2009 v 21:06 | Marry Anne |  AKTUALITY
Uff... Na reklamy kašlu... Nemá to smysl, není na to čas a není na to ani nálada, chuť a jiné ''pocity k popohnání do práce''... Veškeré svoje úsilí teď budu muset ''investovat'' do fyziky a přírazu, když bude čas tak i do metinu :)). Das ist alles.

Marry Anne

Aura do detailů

13. dubna 2009 v 20:58 | Marry Anne & Lady Rose |  AURA
Stojíte v narvané tramvaji, militantní důchodce na pravoboku se vám snaží taškou obrousit lýtko a vy začínáte vidět rudě. Náhle vám přišlápne nohu další útočník. Chystáte se dát konečně svobodu všem vulgárním výrazům, které znáte, ale když se na agresora podíváte, odkudsi se vynoří závan náklonnosti. Místo rozzuřeného výstupu si s dotyčným vyměníte úsměv. Čím to? Proč zrovna s touhle osobou soucítíte? Ladí totiž spolu - vaše aury...

Černá magie

13. dubna 2009 v 20:35 | Marry Anne & Lady Rose |  MAGIE - ČERNÁ
MAGIA NIGRA - černá magie
(Lat. černá magie.) Původ tohoto názvu je vykládán ze zkomoleni řeckého terminu "nekromameia" (nekromantie - evokace mrtvých ke zvědným účelům). V katolické církvi bylo toto slovo ztotožňováno s každým nedovoleným čarodějnictvím a změnilo se nakonec v "nigromantii" či "negromantii", černokněžnictví. Jedná se tedy o záměnu dvou slov různého významu, ale zvukově podobných: latinského "niger" (černý) a řeckého "nekros" (mrtvý). Magia nigra je tedy název pro černou magii či černokněžnictví.


Co to jako je??

10. dubna 2009 v 13:14 | Marry Anne & Lady Rose |  AKTUALITY
Pozdní apríl? Vtip? Nebo prostě jen sranda?? To určitě... Tak co to teda je??!

- Nechutné reklamy
- Počet článků vedle rubrik
- Nepřehledné komentáře

To je... HNUS!!!!!! Chtěl snad někdo nějakou změnu?? To sice nevíme, ale každopádně tohle je děs!!! Celá grafika blogu je jako kdyby zadupaná do bláta!!!! Vypadá to hrozně, je to nepřehledné a PROBOHA VRAŤTE TO ZPÁTKY!!! xO

Mandala - co to je a jak vypadá

8. dubna 2009 v 13:43 | Marry Anne & Lady Rose |  MANDALY
Nosíte si v peněžence fotografie rodiny nebo přátel? Máte je vystaveny v kanceláři nebo doma? Napadlo vás někdy proč? Obrazy nám pomáhají připomenout si toho, koho máme rádi a cítit jejich přítomnost. Fotografie nám dávají pocit kořenů a spojení, cítíme se podporováni v době stresu nebo dokonce strachu, inspirují nás k jednání ve správném zájmu a udržet si tak naše hodnoty čisté.

A co zrcadla? Jak často se zastavíte před zrcadlem, uklidnit se, že je vaše kravata upravená, vlasy správně učesané a nebo jak od rána ještě sedí makeup? Je to jediný způsob, jak se ujistit, že jste udělali to nejlepší pro to, postavit se nástrahám vnějšího světa.

Fotografie a zrcadla nám dávají odrazy toho, co by jinak zůstalo mimo naše možnosti uvidět. Pomáhají nám udržet spojení nejen s milovanými, a i se sebou samými. Umění mandal pracuje v podobném stylu, ale místo aby dávalo odrazy vnějšího světa, ukazují nám mandaly co se odehrává uvnitř nás, v našem srdci a duši. Pomáhají nám udržet si spojení se základními cestami nás samých a pochopit význam a důležitost našich prožitků.


Dělení magie podle účelu

8. dubna 2009 v 9:17 | Marry Anne & Lady Rose |  DĚLENÍ MAGIE
Dělení magie podle účelu:

Dělení magie podle úrovně a schopností mága

8. dubna 2009 v 8:27 | Marry Anne & Lady Rose |  DĚLENÍ MAGIE
Dělíme magii na:

ČARODĚJNICTVÍ
Je jednoduchá magie, která závisí na skrytých spojeních, která existují mezi fyzickými fenomény. Čarodějnictví je mechanické umění, které nevyžaduje předpoklad, že existuje spojení mezi myslí operatéra a cílem. Jakékoliv výsledky pocházející z tohoto spojení mohou být, pochopitelně, považovány za bonus navíc. Na úrovni Čarodějnictví mág tvoří artefakty, nástroje a pomůcky, které magicky interagují s fyzickým světem, a které mohou být používány subtilnějším způsobem znovu na dalších úrovních. Práce na čarodějnické úrovni by měly být prováděny důkladně, protože jakkoliv jednoduše tyto praktiky vypadají, jsou základem, na němž spočívá práce na vyšších rovinách.

ŠAMANSKÁ MAGIE
Pracuje na úrovni transu, vizí, im aginace a snů. Otevírá mágovo podvědomí potlačením psychického cenzora za použití různých technik. Na této úrovni stojí mág v tvář vážnému nebezpečí a bude se asi často uchylovat k čarodějnické úrovni nebo poutacímu rituálu, pokud by jej něco hrozilo pos ednout nebo převálcovat.

RITUÁLNÍ MAGIE
Kombinuje schopnosti používané na čarodějnické a šamanské úrovni. Mág slučuje použití nástrojů z čarodějnické úrovně s podvědomými silami uvolněnými na šamanské úrovni a kombinuje jejich užití uspořádaným a kontrolovaným způsobem.

VYSOKÁ MAGIE
Vysoká magie je to, k čemu dochází, když přímému magickému efektu vůle nestojí v cestě žádná překážka, žádná bariéra nestojí v cestě přímému jasnozření a předvídání a neexistuje žádný předěl mezi mágem a jakoukoliv formou raportu nebo vědomí, do které se rozhodne vstoupit. Pro většinu lidí se brány Vysoké Magie otevřou na několik vrcholných okamžiků v životě. Jak mág posupuje ve svém tréningu, přinutí takto získané momentum brány zázračného otevřít se častěji. Pro pět konjurací Vysoké Magie nejsou dány žádné procedury. Vysoká Magie představuje bod, kde technika ukazuje cestu intuitivnímu geniovi a každý musí získat klíč k puštění těchto sil z řetězu sám za sebe.Zásady bílé magie

8. dubna 2009 v 7:46 | Marry Anne & Lady Rose |  MAGIE - BÍLÁ
Něco málo k zásadám magie...
spirit-mystery

Prosím dodržujte pravidla blogu
Marry Anne & Lady Rose
--------------------------